Tysiące odcieni życia...

Kobieta pewna siebie.

1. Kobieta pewna siebie nigdy nie pozwoli zrobić z siebie kury domowej! Nie, nie i już. Ona zna swoją wartość, wie, że może robić wszystko czego tylko zapragnie a sprzątanie czy gotowanie to wyłącznie jej dobra wola (dla osób w związku-obowiązki warto dzielić na dwoje).


2. Kobieta pewna siebie jest świadoma swoich wad, nie uważa się za istotę doskonałą, akceptuje siebie taką, jaka jest. Nie ma kompleksów, a nawet jeśli to potrafi sobie z nimi radzić.


3. Kobieta pewna siebie każdego dnia podejmuje walkę o bycie lepszym człowiekiem, rozwija się, doskonali, niejednokrotnie bierze na siebie więcej niż jest w stanie udźwignąć.


4. Kobieta pewna siebie nie jest zołzą, największymi zołzami są osoby zakompleksione które czerpią radość z upokarzania drugiej osoby, czują się wtedy lepsze, ważniejsze. Kobieta pewna siebie tak się nie zachowuje.


5. Kobieta pewna siebie ma poczucie humoru i podchodzi do życia z dystansem. Wie, gdzie jest granica pomiędzy dobrem a złem.

 

Kobieta to coś więcej niż chodzący inkubator. Kobieta to nie jest osoba która musi sprawdzić się w rolach: pani domu, matki, żony, kobiety biznesu, praczki, szwaczki, sprzątaczki..
Kobieta to osoba bardzo wrażliwa i niejednokrotnie bardzo jej brakuje tej pewności siebie, ale pamiętajcie-PEWNOŚĆ SIEBIE jest bardzo istotna przy spełnianiu marzeń, warto więc nad nią popracować, dla siebie, ale i dla naszych bliskich. Łatwiej i przyjemniej się żyje u boku szczęśliwej kobiety.

 

1383573936_m.jpg


Pozdrawiam serdecznie :)